Publikohet biseda me ofendime të rënda mes trajnerit serb dhe yllit të Milanit

Futboll 18 Shkurt 2021 22:48

Milani e ka mbyllur në barazim 2-2 sfidën e sotme në Europa League kundër Crvena Zvezdës.

Nëse për kuqezinjtë ishte thjeshtë një ndeshje e radhës, për Stankovic ishte shumë më shumë se kaq.

Për trajnerin serb dueli kishte vlerën e një derbi, duke qenë se në të shkuarën ka mbrojtur për shumë vite fanellën e Interit.

E me një përjetim të tillë nga ana e trajnerit të Crvena Zvezdës nuk mund të mungonin as tensionet në fushë.

Gjatë pjesës së dytë Tonali pëson një faull, por i të njëjtit mendim nuk ishte Dejan Stankovic, i cili fillon menjëherë nga ofendimet për lojtarin kundërshtar.

Nuk ka munguar kundërpërgjigja e Piolit, i cili iu drejtua me fjalët: ‘Na çave t*****, mjaft ofendove lojtarët”.

-->