Qëndresa Krelani (Qeqa) poston diçka që nuk dëshiron ta shohin fëmijët (FOTO)

Futboll 07 Nëntor 2019 18:33

Komentatorja e sportit, Qëndresa Krelani ka reaguar ashpër për kushtet që i ka skuadra e Vushtrrisë, e cila sot luajti me Gjilanin dhe pësoi humbje me rezultat 0:3.

Qeqa ka theksuar se me  kushte të tilla vetëm po bëhemi horë para Evropës.

Në fund, ajo ka sugjeruar që fëmijët mos t’i shohin këto foto.

-->