Qeqa në lidhje me ish-futbollistin e Kombëtares ‘Kuqezi’

Futboll 06 Qershor 2021 10:18

Gazetarja e sportit, Qeqa Krelani është përfolur së fundmi se është në një lidhje dashurie dhe lajmi është plotësisht i vërtetë sipas “Prive”. 

Burime bëjnë të ditur se Qeqa është në një lidhje prej më shumë se një viti me një ish-futbollist të Kombëtares kuqezi.

Aktualisht ata po e shijojnë lidhjen në privatësi, por nuk përjashtohet mundësia që ta zyrtarizojnë për publikun në të ardhmen.

-->