Rafael Nadal “kapet mat” me të dashurën e tij në jahtin super luksoz

Tenis 22 Qershor 2020 13:32

Rafael Nadal po shijon disa ditë pushimi me gruan e tij Xisca Perello, pasi Spanja lehtësoi masat e si pasojë e koronavirusit.

Spanja po merr frymë lirisht prej koronavirusit, me vetëm 1 viktimë në 24 orët e fundit, shumë personazhe të njohura të sportit, po jo vetëm, kanë “zbarkuar” në plazhe. Kampioni i madh i tenisit, Rafael Nadal ka nisur të lundrojë me jahtin e tij 2,6 milionë euro.

Sa bashku me bashkëshorten e tij Xisca Perello dhe një grup miqsh, tenisti 34-vjeçar zgjodhi plazhet e Ibizas për të kaluar disa momente relaksi. Ai u fotografua në jahtin e tij luksoz.

-->