Raiola në gjendje të rëndë shëndetësore

Futboll 21 Janar 2022 09:55

Gjendja shëndetësore e Mino Raiola është shqetësuese.

Sipas mediave italiane, superagjenti i futbollistëve, i cili pak ditë më parë iu nënshtrua një operacioni të planifikuar, siç tregoi vetë, do të shtrohej me një prognozë të rëndë në ICU të spitalit San Raffael në Milano.

Raiola është një nga përfaqësuesit e futbollistëve më të njohur në botën e futbollit dhe lojtarët e tij më të çmuar përfshijnë Zlatan Ibrahimovic, Paul Pogba, Romelu Lukaku dhe Erling Haaland, me këtë të fundit i cili duket larg Dortmund, i beson plotësisht italianit që të bëjë një hap përpara në karrierën e tij sportive.

-->