Ramos nuk do të bashkohet me Man Cityn

Futboll 01 Qershor 2021 16:33

Sergio Ramos nuk do të transferohet në Manchester City.

Mediat angleze kishin aluduar se Sergio Ramos është shumë afër të bashkohet me Manchester Cityn si trasnferim i lirë gjatë verës.

Kontrata e Ramosit ka skaduar dhe kapiteni i “Los Blancos” është pa kontratë, megjithatë sipas gazetarit të “Goal.com”, Jonathan Smith, Sergio Ramos nuk do të transferohet në Manchester City, transmeton lajmi.net.

Ai nuk ka rinovuar kontratën edhe situata me Realin ende nuk dihet, po një gjë është e ditur, Ramos nuk do të transferohet në Manchester City.

-->