Rashica dhe e fejuara e tij i nisin pushimet – Ja se çfarë ju ndodhi (VIDEO)

Futboll 17 Qershor 2019 18:37

Pas një stinori tejet të ngarkuar, Milot Rashica dhe e fejuara e tij Belkiz Kera i kanë nisur pushimet.

Destinacioni i çiftit është Azia më saktësisht  në Maldive.

E fejuara e tij Belkiz Kera në rrjetin e saj në Instagram ka ndarë me publikun disa nga momentet më të mira të tyre./Insporti.com

-->