Rashica gjithnjë e më afër Liverpoolit

Futboll 26 Mars 2020 22:20

Liverpoolit iu janë dhënë arsye shtesë për ta blerë futbollistin kosovar Milot Rashicën.

Të paktën kështu pretendon Liverpoolecho, transmeton IndeksOnline,

Sipas tyre skuadra gjermane Werder Bremen ka vendosur që ta shes Rashicën gjatë kësaj vere, dhe kjo gjë ka bërë që Liverpool të përgaditet për këtë blerje.

Miloti po vlerësohet nga skuadra angleze si një futbollist që ka potencial për skuadrën e Klopp.

-->