Rashica më herët shënoi, por shihni tani mrekullinë e radhës (VIDEO)

Futboll 02 Nëntor 2019 17:12

Milot Rashica pa asnjë dyshim tashmë është njeri i momentin dhe atë jo vetëm tek Werder Bremeni por në Bundesliga.


Pasi e nisi ndeshjen me një supergol të realizuar në minutën e 9-të ndaj Fraiburgut, Rashica në pjesën e dytë ka bërë një super asist për Gabre Selassie për golin e dytë të Werderit.


Aktualisht rezultati është 2:1 për Werderin.

 

-->