Rashica nga minuta e parë kundër Borussia Dortmund

Futboll 04 Shkurt 2020 20:06

Werder Bremeni dhe Borussia Dortmundi do të luajnë sot në kuadër të Kupës së Gjermanisë.

Milot Rashica do të luajë nga minuta e parë për Werderin dhe do të mundohet të ndihmojë skuadrën e tij të kualifikohet në çerekfinale.

Ndeshja fillon në orën 20:45.

Formacionet zyrtare:

Image

 

-->