Rashica shëtit mbrojtjen e Bayernit dhe shënon eurogol (VIDEO)

Futboll 14 Dhjetor 2019 16:02

Milot Rashica ka shënuar perlën e radhës. Në ndeshjen që Werder Bremen po e zhvillon në udhëtim te Bayern Munich, Rashica, në minutën e 24-t e mori topin në mesin e fushës, u tall me Boategun dhe në fund me një gjuajtje të bukur e mposhti portierin Neuer.

-->