Reagimi i Arbër Zenelit pasi Valon Berisha u prezantua te Reims

Kombëtarja 10 Korrik 2020 08:10

Valon Berisha dhe Arbër Zeneli ediconin e ardhshëm do të luajnë në një skuadër.

Tashmë, Reims nga Franca ka zyrtarizuar transferimin e yllit kosovar, Valon Berishës.

Shifra e transferimit të Berishës nga Lazio te Reims raportohet të jetë 5 milionë euro.

Pas nënshkrimit të kontratës, drejtori i Reims, Matheu Lacour u shpreh i lumtur me transferimin e kosovarit.

Ndërsa, i lumtur është dokur Arbër Zeneli i cili ka reaguar menjëherë në llogarinë e tij zyrtare në Instagram duke postuar ardhjen e Berishës te Reims.

Më poshtë postimi i Zenelit:

-->