Reagimi i djalit të Messit merr gjithë vëmendjen (VIDEO)

Futboll 02 Dhjetor 2019 23:03

Mateo Messi ka treguar si janë ndjerë të gjithë fansat e Leo Messit, pak pasi babai e tij e fitoi Topin e Artë.

Leo Messi sonte është kurorëzuar me çmimin e Topit të Artë për herë të gjashtë në karrierë, transmeton Insporti

Ylli i Barcelonës në garën për Ballon d’Or mposhti Virgil van Dijkun dhe Cristiano Ronaldon.

Djali i Messit, Mateo, është parë tejet i emocionuar dhe i lumtur pasi babai i tij e fitoi këtë çmim prestigjioz.

Për më shumë, shikoni pamjet më poshtë. /Insporti.com/

-->