Reagimi i futbollistit të Trepçës 89 kur moderatori e ‘ngacmon’ për Arta Nitajn

Futboll 17 Prill 2019 11:32

Ylli i Trepçës’89, Engjëll Hoti po e shijon aventurën e re në Kosovë.

Pasi kishte jetuar dhe luajtur në Perëndim, Hoti është kthyer në Kosovë për të luajtur te Trepça ’89.

Ndërkaq, sonte futbollisti i klubit mitrovicas është ftuar në emisionin “Dueli Sportiv”. Në mes të tjerash, ai është pyetur për jetën në Mitrovicë.

“Po, kam ku të dalë dhe jam i kënaqur kështu”, tha fillimisht Hoti.

Më pas, moderatori i emisionit e pyeti paksa Hotin edhe për femrat në Kosovë, duke ia përmendur edhe kolegen e tij, Arta Nitaj.

“Po, femrat janë të bukura”, tha Hoti duke qeshur.

-->