Reagimi i Kloppit pas pasimit të gabuar të Shaqirit

Futboll 07 Maj 2019 22:02

Liverpooli është duke fituar 1:0 ndaj Barcelonës në ndeshjen e dytë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Djelmoshat e Jurgen Klopp shënuan në minutën e shtatë nëpërmjet Divock Origi, raporton Insporti.com.

Futbollisti shqiptar, Xherdan Shaqiri nisi ndeshjen nga minuta e parë, por zhvilloi një pjesë të parë për tu harruar.

 

Shaqiri disa herë gaboi në pasime dhe kjo nuk i ka pëlqyer fare trajnerit gjerman, Jurgen Klopp.

Mbetet të shihet në pjesën e dytë se çfarë do të bëjë Shaqiri. /Insporti.com/

-->