Reagimi i Messi pas golit të 6-të të Spanjës (Video)

Futboll 28 Mars 2018 11:49

Ndeshja miqësore që u zhvillua mbrëmë në mes Spanjës dhe Argjentinës në stadiumin “Wanda Metropolitano” në Madrid, solli debaklin e ekipit “Albiceleste” me rezultat 6-1.

lojtari më i mirë i Argjentinës, Lionel Messi, mungoi edhe në këtë miqësore për shkak të lëndimit dhe ishte duke e shikuar ndeshjen nga tribuna.

Në momentin e shënimit të golit të 6-të nga Spanja, Messi nuk arriti ta përballonte zhgënjimin dhe u largua nga stadiumi. /Insporti.com

 

-->