Real Madrid fiton 6-0 në Santiago Bernabeu

Futboll 12 Maj 2018 22:07

Los Blacos kanë shënuar fitore me rezultat të thellë 6-0 ndaj Celta Vigos në shtëpi. Gareth Bale ka shënuar dy golat e parë për Realin, ndërsa Isco ka shënuar golin e tretë.

Në pjesën e dytë Reali ka shënuar edhe tri herë me anë të Hakimi, një autogol i lojtarit të Celtas, Sergi Gomes dhe në fund Toni Kross.

Golat dhe momentet më të mira të ndeshjes:

-->