Real Madrid të gatshëm të ofrojnë Hazard për lojtarin e Chelseat

Futboll 28 Dhjetor 2021 15:40

Real Madrid ka piketuar mbrojtësin anësor të Chelsea-t, Reece James.

Mbrojtësi i djathtë i klasit 99-të është në një formë të jashtëzakonshme ku vetëm këtë sezon deri më tani, ka shënuar 5 gola dhe ka asistuar 6 herë.

Transfer news and rumours LIVE: Real Madrid to offer Hazard to Chelsea in  bid to sign James | Goal.com

“Los Blancos” janë të gatshëm të ofrojnë kartonin e Eden Hazard për të bindur anglezet.

-->