Reali e kërkon këndelljen në kupë – formacionet e ndeshjes me Leganes

Futboll 09 Janar 2019 20:33

Real Madrid e pret Leganesin në ‘Santiago Bernabeu’ për të zhvilluar ndeshjen e parë të rundit të 1/8 të finales në Copa del Rey.

Pas dy ndeshjeve pa fitore në La Liga në vitin 2019, kampionët e Evropës janë në kërkim të rezultatit pozitiv, dhe këtë do të tentojnë ta bëjnë ndaj Leganes.

Ndeshja mes Real Madridit dhe Leganes fillon nga ora 21:30 në ‘Santiago Bernabeu’.

Formacionet zyrtare: