Reali pësoi nga Shakhtar, ky është mesazhi i Modric

Futboll 21 Tetor 2020 21:25

Luka Modric është deklaruar pas humbjes 2:3 të Real Madrid nga Shakhtar në Ligën e Kampionëve.

‘Los Blancos’ pësuan një shok nga ukrainasit, të cilët krijuan eprësi deri në 0-3 në pjesën e parë.

Modrid ka folur për këtë humbje, duke thënë se skuadra duhet të qëndrojë e bashkuar.

“Duhet të qëndrojmë së bashku. Ndeshja tjetër do të vijë shumë shpejtë dhe ne duhet të bëjmë më mirë”, ka deklaruar Modric, përcjell lajmi.net.

“Zidane na tha se kemi ende për t’u përmirësuar. Është një humbje e rëndë por ka shumë hapësirë për përmirësime”.

-->