Reali prezanton fanellat e reja, ‘kopjon’ ato të Interit

Futboll 29 Korrik 2019 11:51

Real Madridi sot ka prezantuar sot fanellën e tretë, që skuadra do të veshë në sezonin 2019-20.

Ajo që dallohet janë ngjyrat e zgjedhura për këtë fanellë, një ngjyrë e gjelbër e hapur, kombinuar me një jakë “V”, në ngjyrë të bardhë dhe të zezë.

Menjëherë kanë ardhur reagimet e para, që kanë zbuluar se kjo fanellë është pothuajse identike me fanellën e dytë të Interit.

Ngjyra bazë është shumë e ngjashme, edhe dizajni po ashtu.

-->