Reims publikon listën për takimin ndaj Lorient, ky është vendimi për Berishën dhe Zenelin

Futboll 16 Tetor 2020 19:45

Stade de Reims luan sfidën e javës së shtatë ndaj Lorient ditën e shtunë, transmeton Insporti.

Trajneri David Guion, ka publikuar listën e të ftuareve për takimin ndaj Lorient i cili zhvillohet nesër (e shtunë), me fillim nga ora 17:00.

Në listë mungojnë dyshja e Kosovës, Valon Berisha dhe Arbër Zeneli të cilët sapo janë rikthyer në Francë pas angazhimit me Kombëtaren e Kosovës.

Të dy lojtarët mungojnë në listën e të ftuarëve për shkak të lëndimeve minore që kanë pësuar në ndeshjet internacionale.

Lista e plotë:

-->