Reperi Drake dhe lojtari Perkins deshën t’i “qerojnë hesapet”

Basketboll 02 Maj 2018 07:47

Në ndeshjen e parë të serive Cleveland Cavaliers dhe Toronto Raptors, në pllejofin e NBA, kemi qenë dëshmitarë të një fjalosje,që ka pasur mundësi të eskaloj në përleshje.

Një fjalosje e të famshmëve mund të quhet ku të përfshirë kanë qenë, qendra e Calaliers Kendrick Perkins dhe raperi Drake.

Cavliers fituan ndeshjen ndaj Torontos me rezultat 113-112, dhe Drake si ambasador global i Raports nuk e ka përjetuar mirë humbjen, pasi ka filluar të ofendoj Perkins.

Perkins në ato momente ka reaguar, dhe pastaj kanë filluar që të dy me të shara ndaj njëri tjetrit.

Shikoni momentin nëpërmjet videos:

 

 

 

-->