Reperi qe u arrestua në Kosovë, takohet me Romelu Lukaku

Futboll 17 Maj 2019 21:53

Reperi kosovar, Arian Asllani i njohur me nofkën “Action Bronson” është takuar me sulmuesin belg të Manchester United, Romelu Lukaku, transmeton Insporti.com.

Action Bronson i cili jeton dhe vepron në NeW York të Shteteve të Bashkuara të Amerikës është takuar me Lukaku gjatë një vizite në  klubin të baseball New York Yankees.

Bronson përveç muzikës është i njohur edhe për shou programin televiziv për ushqim “The Untitled Action Bronson Shou”.

Ai në rrjetin e tij social Instagram ka postuar fotografinë me sulmuesin belg.

 

“Dy atletët më të mirë ndonjëherë” thuhet në mbishkrimin e fotografisë.

Kujtojmë që Lukaku është një fans i madh i muzikës rap. /Insporti.com/