Reprezentuesi i Kosovës vazhdon kontratën me Prishtinën (FOTO)

Superliga 31 Gusht 2019 16:21

Prishtina po vazhdon përgatitjet për edicionin e ri në Superligë dhe garat evropiane.

Bardh e kaltrit kanë vendosur ta vazhdojnë kontratën me amerikanin, Divine Myles.

Myles ka treguar paraqitje fantastike me kryeqytetasit dhe kjo ka bërë që të ndodh një gjë e tillë.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë klubi i Prishtinës në faqen zyrtare në Facebook:

Kujtojmë që Myles përveç Prishtinës, i mbron ngjyrat edhe të përfaqësueses së Kosovës.

-->