Rezultat befasues në miqësoren mes A&N dhe Gjilanit

Futboll 09 Janar 2021 16:24

Gjilani sot është befasuar nga skuadra e A&N, teksa ka humbur me rezultat prej 1 me 0.

Skuadra nga Prizreni ka treguar një paraqitje mbresëlënëse ku në fund u kurorëzua me fitore.

Golin e vetëm në këtë ndeshje e ka shënuar Hasan Hyseni

Kjo ndeshje është zhvilluar në stadiumin e A&N, në Korishë. /Insporti/

-->