Rezultatet dhe Top 10 Aksionet në NBA (VIDEO)

NBA 14 Shkurt 2018 17:21

Rezultatet nga ndeshjet e mbrëmshme në ligën më të fortë në botë, NBA:

Detroit Pistons 103 – New Orleans Pelicans 118

Philadephia 76ers 108 – 92 New York Knicks

Brooklyn Nets 101 – L.A Lakers 114

Chicago Bulls 105 – Orlando Magic 101

Utah Jazz 101 – 99 San Antonio Spurs

Golden State Warriors 129 – 83 Phoenix Suns

Top 10 Aksionet nga ndeshjet e mbrëmshme në NBA: /Insport.com

-->