Rezultatet pas pjesëve të para në Ligën e Kampionëve

Futboll 21 Tetor 2020 21:53

Kanë përfunduar pjesët e para në gjashtë ndeshjet e Ligës së Kampionëve që kanë filluar nga ora 21:00.

Kampionët në fuqi, Bayern Munich, janë duke e mposhtur 2:0 Atletico Madridin.

Epërsi të thellë pas pjesës së parë ka krijuar Atalanta, që në udhëtim po e mposht Midtjylland, me rezultat 0-3.

Liverpool po avancon 0-1 në shtëpinë e Ajax.

Manchester City dhe Porto po luajnë baras 1;1, ndërsa Inter 0:0 me Borussia Monchengladbach.

-->