Rikthehen fansat në stadiumet Angleze, pamjet para finales së Kupës Carabao

Futboll 25 Prill 2021 16:18

Ndeshja finale e Kupës Carabao mes Tottenhamit dhe Manchester Cityt do të zhvillohet në Wembley.

E veçanta e kësaj ndeshje është rikthimi i tifozëve në stadium.

8 mijë tifozë, nga 2 mijë prej secilës skuadër do të jenë të pranishëm në tribuna dhe 4 mijë asnjëanës.

Ndeshja fillon prej orës 17:30. /Insporti.com/

-->