Roma dhe Milani në “luftë” për këtë lojtarë

Futboll 02 Maj 2019 23:38

Sipas raporteve të fundit, Roma është e gatshëm të sfidojnë Milanin për nënshkrimin e mbrojtësit belg të Atalantas, Timothy Castagne.

Në javët e fundit, ka pasur shumë thashetheme në lidhje me interesin e Rossonerëve në këtë lojtar, por tani Giallorossi gjithashtu është bashkuar me garën.

Rai Sport raporton se të dyja palët janë të interesuara për lojtarin dhe kështu mund të ketë një luftë oferta mes dyve në verë./Insporti