Roma – Lazio, formacionet e derbit të madh të Italisë

Futboll 26 Janar 2020 17:18

Janë publikuar formacionet zyrtare për derbin mes Romës dhe Lazios.

Roma vjen në një kohë kur ka shumë probleme e lëndime, derisa Lazio në një formë fantastike dhe në rast fitores, mund të rrëmbejë pozitën e dytë në Serie A, pas gabimit të Interit.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin ‘Olimpico’ nga ora 18:00.

Më poshtë formacionet zyrtare:

-->