Roma – Zorya, ky është vendimi për Kumbullën

UEFA Conference League 25 Nëntor 2021 20:13

AS Roma do të përballet sonte me Zorya në kuadër të Ligës së Konferencës, shkruan Insporti.com.

Në këtë sfidë nga mintua e parë do të paraqitet reprezentuesi shqiptar, Marash Kumbulla.

Trajneri portugez, Jose Mourinho, i ka besuar edhe sonte mbrojtësit shqiptar.

Kumbulla sonte është pritur të jetë në bankën rezervë sipas medieve italiane, por ai do të luajë së bashku me Mancinin dhe Smalling.

No description available.

Ndeshja fillon nga ora 21:00 dhe është e vlefshme për grupin C.

Kjo ndeshje do jetë shumë e luftuar pasi, Roma renditet në pozitën e dytë me 7 pikë, ndërsa mysafirët në të tretën me 6 pikë. /Insporti.com/

-->