Ronaldinho shfaqet në spot muzikor me femra gjysmë të zhveshura (VIDEO)

Futboll 16 Janar 2021 15:03

Ish ylli i Barcelonës dhe Brazilit, Ronaldinho është përsëri në qendër të vëmendjes, transmeton Insporti.

Ish kampioni i botës dhe fituesi i Ballon D Or, Ronaldihno së fundmi është shfaqur në një projekt artistik të muzikës rep.

Si i ftuar i grupit muzikor Recayd Mob dhe reperit Djong, në këngën e titulluar Tropa do Bruxo’, ai shihet i rrethuar nga femra gjysmë të zhveshura.

Kënga është publikuar ditën e djeshme në Youtube dhe tashmë ka mbi 300 mijë klikime.

VIDEO:-->