Ronaldo dhe Georgina Rodriguez relaksohen në jaht

Futboll 25 Qershor 2020 16:54

Shëtitije në Versilia për Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez.

Çiftii i ka dhuruar vetes një dalje me barke në brigjet e Viareggio për tu relaksuar më pas në një hotel luksoz në Forte dei Marmi.

Futbollisti bardhë e zi dhe partnerja e tij dukeshin shumë të interesuar për të blerë ndoshta një skaf.

Një fundshpinë e rrumbullakët dhe perfekte për Georginan e cila bën foto seksi në bordin e barkës me Ronaldon e saj.

Në Instagram Rodriguez ka postuar një fotografi ku shfaqet me një kostum të zi dhe një perruke që duket se i bie nga era.

Cristiano Ronaldo tosses girlfriend Georgina Rodriguez off private ...
Ronaldo and girlfriend Georgina sunbathe on board the luxury vessel
Cristiano Ronaldo and Georgina Rodriguez PDA On Sardinia Yacht
Pin on Celebrities

-->