Ronaldo e konfirmon: Jam sterilizuar, por kam ruajtur spermë të mjaftueshme për të krijuar një ekip futbolli

Futboll 17 Maj 2019 18:44

Legjenda e futbollit brazilian, Ronaldo ka konfirmuar se i është nënshtruar një opericonit të sterilizimit pasi është bërë baba për herë të katërt, por kjo nuk e ndalon që ai një ditë të krijojë një ekip futbolli, shkruan Insporti.com.

Gjatë periudhës së tij si futbollist nuk kishte konkurrencë sa i përket golave, askush nuk ishte si Ronaldo Luis Nazario de Lima, gjithomë ka ditur të shënojë gola.

Imagine if this is his orgasm face. Image: PA Images

 

Ronaldo ka shënuar 352 gola në 518 paraqitje në karrierën e tij por këto shifra do të ishin shumë të larta, po mos të pësonte lëndimet e frikshme të gjurit.

Në një intervistë për “Financial Times” këtë javë ai ka treguar se mund të kishte ende fëmijë.

“E kam në akull. Mjaftueshëm për krijuar një ekip futbolli”, ka thënë Ronaldo, transmeton Insporti.com.

Ronaldo e ka thënë këtë pasi që bashkëshortja e tij nuk dëshiron më të ketë fëmijë.

Ish futbollisti i Barcelonës dhe Real Madridit ka dy djemë dhe dy vajza. /Insporti.com/

Or maybe it's closer to this? Image: PA Images

-->