Ronaldo mban në dorë Rolexin më të shtrenjtë në qarkullim (VIDEO)

Futboll 13 Korrik 2020 12:30

Cristiano Ronaldo mbetet njeriu i rekordeve, brenda dhe jashtë fushave të blerta.

I jashtëzakonshëm për cilësitë e tij si futbollit, por edhe për shpenzimet.

Makinat dhe orët e shtrenjta janë pasionet e tij.

Në dorë mban gjithmonë një gjë me vlerë të paimagjinueshme, të mbushur me diamantë.

Një nga orët e veçanta të CR7 është edhe Rolexi më i kushtueshëm në qarkullim.

Një GMT-Master me ar të bardhë, i mbuluar me diamantë.

Vlera e saj është 442 100 euro.

Edhe Georgina është e fiksuar për ta mbajtur në dorë, shihet edhe nga fotot.

Ronaldo

Ronaldo mban në dorë Rolexin më të shtrenjtë në qarkullim (VIDEO)

Gepostet von Insporti am Montag, 13. Juli 2020

-->