Ronaldo nuk ‘duroi’ përballë formave seksi të Georginas, ja çka i bëri para qindra fotografëve

Futboll 04 Nëntor 2019 22:06

Sulmuesi i Juventusit Cristiano Ronaldo befasoi qindra fotografë në ngjarjen ‘MTV Europe Music Awards’ me veprimin e tij me të dashurën Georgina Rodriguez.

Në ndarjen e çmimeve të ‘MTV Awards’ në Sevillë, Ronaldo dhe Georgina ishin yjet që morën vëmendje maksimale.

Pas ardhjes në tapetin e kuq, ylli i Juventusit dhe e dashura e tij ‘çmendën’ të pranishmit, shkruan Zeri.

Georgina edhe njëherë shkëlqeu me paraqitjen e saj, derisa fustani i kaltërt ia zbuloi linjat e përsosura.

Ata filluan të pozonin para fotografëve, deri në një moment kur Ronaldo nuk ‘duroi’ dhe ia vuri dorën në pjesën e prapme Georginas.

-->