Ronaldo shënon gol të bukur për Juventusin

Futboll 21 Korrik 2019 15:22

Juventusi dhe Tottenham janë duke zhvilluar ndeshjen miqësore në Singapor.

Sulmuesi portugez Cristiano Ronaldo shënoi për 2:1 për kampionin italian pas një aksioni të rrjedhshëm në minutën e 59-të.

Por, vetëm disa minutë më vonë Spurs barazuan rezultatin në 2:2 me anë të Lucas Moura.

-->