Ronaldo shënon në stilin e Raul! (Video)

Futboll 03 Shkurt 2018 09:58

Gjatë treningut të së premtes, Ronaldo ka shënuar në një mënyrë që nuk është se e përdor edhe aq shpesh.

Metoda që në të kaluarën a kishte përdorur shpesh legjenda e ekipit Madrilen, Raul. Kjo ndodhi gjatë treningut të Real Madrid, para ndeshjes që e zhvillon sot në udhëtim tek Levante.

Përndryshe nga kjo video duket që CR7 është në formë të mirë, derisa të gjithë janë duke e pritur rikthimin e Ligës së Kampionëve dhe super përballjen e 14 shkurtit në mes Real Madrid dhe PSG. /Insporti.com

-->