Ronaldo tallet me gazetarin, kështu nuk  keni parë kurrë në Madrid

Futboll 14 Shtator 2018 10:17

Cristiano Ronaldo vazhdon të presë për golin e parë me Juventusin, por ai duket se nuk po shqetësohet nga kjo – portugezi është shumë i lumtur sa ka gjetur kohë të tallet me gazetarin e Juventus TV.

5 herë fituesi i Topit të Artë ishe duke hyrë ishte në fushë kur doli prapa gazetarit dhe imitonte atë.

Bënte shenja të ndryshme të fytyrës, tregoi se edhe është i lumtur, ndërse gazetari nuk e kishte idenë se çfarë po ndodh prapa.

Ronaldo do të kërkojë golin e parë të dielën kundër Sassuolos në “Allianz Stadium”, sfidë që zhvillohet nga ora 15:00. /Insporti.com/