Rrahje masive në Bundesligë – shikoni pamjet e përleshjes

Futboll 10 Nëntor 2019 21:55

Freiburg ka arritur të mundë Eintracht Frankfurtin me rezultat të ngushtë 1:0, në kuadër të xhiros së 11-të në Bundesligë, ku golin e vetëm në këtë ndeshje e shënoi Nils Petersen në minutën 77’.

Por, në fund të takimin ka ndodhur një incident i cili shihet rrallë herë në kampionatin gjerman.

Futbollisti i Frankfurtit, Abraham është përplasur me trajnerin e Freiburgut, Streich.

Kjo bëri që më pas të shkaktohej tollovi dhe një përleshje e madhe.

Më poshtë mund t’i ndiqni pamjet e incidentit që është parë rrallë të ndodhë në Bundesligë.

-->