Rrëzimi tash e tutje në shkollat e futbollit ka një emër tjetër (Video)

Futboll 06 Korrik 2018 11:52

Rrëzimet e ylli të Brazilit dhe lojtarit më të shtrenjtë, Neymar, u bënë temë dhe objekt i talljeve në Kampionatin Botëror “Rusia 2018”.

Aq shumë u diksutuan rrëzimet dhe simulimet e Neymar, saqë në rrjetet sociale dhe jo vetëm , filluan shaka të ndryshme duke ironizuar me sulmuesin brazilian.

Së fundmi është postuar një video nga një shkollë e futbollit, ku disa fëmijë me trajnerin e tyre tallen me rrëzimet e Neymar.

Siç shihet në video, fëmijët janë duke vrapuar dhe në momentin që trajneri i tyre bërtet “Neymar”, ata rrëzohet përtokë. /Insporti.com

Kids Dive Like Neymar In Training ??

"The Neymar" is the new trend sweeping the world… ??? FC Widnau

Posted by SPORTbible on Thursday, 5 July 2018

-->