Rudiger si Suarez, kafshoi Paul Pogban pas shpine

Futboll 15 Qershor 2021 22:01

Është duke u zhvilluar sfida kryesore e grupit F mes Francës dhe Gjermanisë, raporton Insporti.

Franca është duke udhëhequr me rezultat minimal 1-0 që nga minuta e 20-të e takimit kur Mat Hummels u shndërrua në fytyrën tragjike pasi shënoi në portën e tij.

Një moment diskutabil ndodhi në pjesën e parë, ku dyshohet se mbrojtësi gjerman, Anthony Rudiger kafshoi pas shpines Paul Pogban. Francezi reagoi tek gjyqtari i takimit i cili nuk e ndëshkoi mbrojtësin 28 vjeçar.

-->