Sadio Mane shënon gol të bukur për epërsinë e Liverpoolit (VIDEO)

Futboll 14 Gusht 2019 23:03

Liverpool e ka përmbysur rezultatin dhe tani është në epërsi me rezultat 2:1 ndaj Chelseas, në ndeshjen për Superkupën e Evropës.

Edhe golin e dytë për kampionin evropian e ka shënuar Sadio Mane (95’), ndërsa për londinezët ka shënuar Olivier Giroud.