Salah asiston dhe Van Dijk shënon – pamjet nga 3 gola për 30 minuta

Futboll 09 Gusht 2019 21:32

Liverpooli është duke ia “bërë bajat” inkuadrimin në Premier League Norwichit meqë ka shënuar golin e tretë për 30 minuta futboll në atë që është sifda e parë e këtij sezoni.

Pas autogolit të Hanleyt dhe shënimit nga Salah, golin e tretë e shënoi Van Dijk, pikërisht me asistim të futbollistit nga Egjipti.

Me këtë epërsi, Liverpooli tashmë është ka komoditet të kontrollojë si të dojë lojën para shikuesve të vet në Anfield.

-->