Salah huq, komentatorët nuk besojnë, bastoret dalin nga sistemi

Futboll 28 Prill 2018 13:29

Mo Salah ka qenë dhe mbetet favorit për të shënuar në takimin e Liverpoolit me Stoke Cityn. Në fakt ky futbollist e pati një rast të shkëlqyeshëm për të shënuar në fillim të ndeshjes, por edhe pse ishte në situatë 1 me 1 me portierin mysafir, e goditja e tij përfundoi jashtë portës.

Aq ka qenë e pabesueshme që Salah të huqë këtë rast sa edhe sistemet që tregojnë rezultatin live, me të cilat shërbehen shumë bastore në botë e kanë treguar se rezultat ishte 1:0, vetë,m për ta përmirësuar më pas, duke shkaktuar kështu huti tek shumë njerëz.

Po ashtu komentatorët e ndeshjes kanë qenë të sigurt që topi do të përfundojë në rrjetë dhe e kishin problem të besonin se Salah huqi.

Për më shumë shikoni fotot dhe videot.

-->