Salah ka plot dashuri

Futboll 12 Gusht 2018 18:11

Mohamed Salah njihet si një prej futbollistëve më të dashur dhe të preferuar të kohëve të ufndit në Angli dhe këtë epitet e gëzon për shkak të shfaqjeve të tij në fushë, por edhe si meritë e sjelljeve të tij shumë njerëzore dhe normale edhe jashtë fushës.

Kjo ëhstë parë edhe sot në takimin e Liverpoolit me West Hamin, ku ekipi i tij fitoi 4:0 dh Slaha shënoi golin e parë.

Pikërisht Salah, ishte shkaku i hyrjes në fushë të një tifozi të vogël të Liverpool.
Fëmija iu afrua Salah për të përqafuar, përqafim që e mori pa hezitim nga reprezentuesi egjiptian.

-->