Salah shënon golin e parë këtë sezon – spektakël i Liverpoolit

Futboll 09 Gusht 2019 21:24

Liverpooli ka shënuar dy gola në më pak se 20 minuta futboll në ndeshje ne parë të këtij sezoni me Norwich Cityn.

Autor i golit të dytë është Mo Salah, futbollisti më i mirë i këtij ekipi, për të cilin Insporti edhe më herët kishte shkruar se pritet të shënojë.

Shikoni goli ne futbollistit egjiptian që mundëson start të shkëlqyeshëm dhe shumë të sigurt të të të kuqve këtë sezon.

-->