Salihu: Çfarë po ndodhë në FFK është terror, jam suspenduar 6 muaj

Kombëtarja 06 Mars 2022 23:10

Ish-sekretari i përgjithshëm i FFK-së, Eroll Salihu, është i ftuar në emisionin ‘Sporti Total’ në KTV.

Salihu foli për situatën momentale te FFK-ja dhe kuvendin zgjedhor që e quajti të ‘paligjshëm’.

“E para ka qenë për me shpallë kuvendin, paramendo anëtarët nuk e kanë guxim që të thojnë një vendim e ki gabim me thanë o Eroll.

Kam një informacion që jam suspenduar, kjo është terror çfarë po ndodhë në FFK”. /Insporti.com/

-->