Sarah Kohan çmend “Instagramin”, çfarë “goli” ka shënuar Chicharito (FOTO)

Futboll 11 Gusht 2018 08:38

Quhet Sarah Kohan, është studente australiane dhe ka një fizik për ta pasur zili.

Është “trofeu” i fundit i fituar nga sulmuesi i West Hamit, Chicharito Hernandez.

Futbollisti i përfaqësueses meksikane gjithmonë ka ditur të godasë në shenjë kur bëhet fjalë për jetën e tij private.

Te West Hami shpresojnë që të shënojë shumë gola, por ende pa nisur sezoni Chicharito tregoi edhe një herë se ka shumë “nuhatje para portës”.